zakázková stolařská výroba * kompletní interiéry na klíč

Pracovny

Ergonomie pro vaše pohodlí více informací...

Více informací

Pracovny

Reprezentativní vzhled více informací...

Více informací
Pracovna Pracovna

Více jak 25 letá zkušenost - záruka vynikající kvality a dobré ceny

Zajistíme Vám vybavení pracovny, ať už v kompletním nebo i dílčím provedení.
Máme mnoholeté zkušenosti s ergonomií pracovního prostředí a reprezentačním vzhledem pro Vaše podnikání.


Galerie realizací

Rekonstrukce
Vestavěné skříně
Ložnice
Dětské pokoje

Pracovny
Pracovny
Pracovny
Pracovny

Pracovny
Pracovny

O nás

Na nábytkářském trhu působíme již od roku 1993 a to převážně se zaměřením na zakázkovou výrobu. Za tuto dobu jsme pro naše zákazníky vyrobili jak jednotlivé kusy nábytku, tak i kompletní vybavení bytů, domů, kanceláří, vil a rezidencí. V neposlední řadě jsme hrdí na námi zařízené interiéry dětských domovů, pensionů a hotelů.

Zvlášť kompletní vybavení interiérů se v posledních letech stává u zákazníků stále žádanější. Odpadá starost vést několik jednání s různými dodavateli, kontrolování a přebírání jednotlivých prací. Toto je náročné na čas a návaznost na jiné dodavatele i řemesla. V tomto Vám nabízíme opravdu bohaté zkušenosti a reference našich spokojených zákazníků z různých měst po celé republice, např. Praha, Brno, Zlín, Vsetín, Kroměříž, Uherské Hradiště a spoustu dalších.

Tímto si Vás dovolujeme oslovit a nabídnout Vám naše zkušenosti a služby především v oblasti vybavení kompletních interiérů na klíč, ale i jakékoliv zakázkové výroby nábytku a zařízení. Věřte, že Vám poskytneme ty nejlepší služby a zkušenosti bez ohledu na cenu či množství Vašeho požadavku.